Снимка: Район "Одесос"
Предвиждат се огледи на училищата и детските градини във варненския район "Одесос" и изготвяне на предложения за извършване на конкретни ремонти, които ще бъдат остойностени за реализация след осигуряване на финансиране.
Това стана ясно на работна среща, организирана по инициатива на районния кмет Янислава Шопова, с директорите на основните и средни училища на територията на "Одесос".
Основната тема на разговорите бяха проблемите по отношение на инфраструктурата около учебните заведения, съобщават от районното кметство.
След детските градини, ясли и ДКЦ-та през миналата година приоритет при извършването на текущите ремонти за 2026 г. са учебните заведения на територията на района, заяви Шопова.
Проблемите, които споделиха директорите по отношение на разбити тротоари, осветление и опасни или нуждаещи се от резитба дървета, ще бъдат обобщени от тях писмено до районната администрация.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бензема с хеттрик при победата на новия си отбор Ал-Хилал
Дата: 05/02, 22:20
Организацията за икономическо сътрудничество: България продължава да бъде страната с най-много бедни възрастни хора
Дата: 05/02, 22:10
Явор Куюмджиев: Завишените сметки за ток за януари не е масов проблем. По-скоро са единични случаи
Дата: 05/02, 21:57
Безплатен куклен театър във Варна носи смях и поука с „Лакома мецана”
Дата: 05/02, 21:50
Тръмп: Трябваше да спечеля изборите през 2020 г. заради егото си
Дата: 05/02, 21:421 Коментар