Пиксабей
Незагасена цигара изгори до основи къща в Стара Загора, съобщават от пресцентъра на ОДМВР в града.
Случаят е от 12 януари, когато късно вечерта, 22:14 ч. е получен сигнал на тел.112 за горяща къща. Местопроизшествието е посетено от служители на РСПБЗН и от полицейски служители. Установено е, че пожарът е възникнал в къща, обитавана от 52-годишен мъж.
По първоначални данни, мъжът е причинил пожара от незагасена цигара, която е пушил. Вследствие на пожара къщата му е напълно изгоряла. Засегната е съседна къща, собственост на 50-годишен мъж, като е обгоряла външна изолация на стена и част от покривната конструкция, както и външно тяло на климатик. Няма пострадали хора, посочват от полиция, но 52-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа.
Във Второ РУ-Стара Загора е образувано досъдебно производство по чл.331, ал.3, вр.ал.1 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Очаква се в началото на февруари да пристигнат първите пет машини "Страйкър"
Дата: 13/01, 13:45
Атакуваха два танкера с дронове в Черно море
Дата: 13/01, 13:361 Коментар
5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 13/01, 13:30
Откриха двама мъртви гърци в Хисаря
Дата: 13/01, 13:27
Почина адвокат Христо Антов
Дата: 13/01, 13:20