Снимка Булфото
Арестуваха няколко фенове, които нарушиха обществения ред по време на днешния сблъсък между вечните съперници.
Столичната полиция предприе решителни действия за осигуряване на реда преди и по време на футболната среща между Левски и ЦСКА на националния стадион "Васил Левски" в София. Общо седем лица са били задържани при опити за нарушаване на обществения ред и внасяне на забранени предмети на стадиона.
На входа на националния стадион "Васил Левски" бяха извършени няколко ареста. Трима от задържаните са били заловени за притежание на наркотични вещества, докато други двама са направили опит да внесат незаконно пиротехнически средства на стадиона.
Освен задържаните на стадиона, един човек е бил отведен в Районно полицейско управление - София поради извършена кражба. Друг е бил арестуван за неизпълнение на полицейско разпореждане.
Полицейските сили успяха да предотвратят потенциален сблъсък между привърженици на Левски и ЦСКА в централната част на столицата. Инцидентът е бил овладян в района на булевард "Тодор Александров". Важно е да се отбележи, че при тази намеса на органите на реда не се е стигнало до арести, нито е имало пострадали.
dunavmost.com
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Катастрофа по пътя Добрич - Варна затруднява движението
Дата: 10/05, 10:04
Русия и Украйна се обвиниха взаимно в нарушения на тридневното примирие
Дата: 10/05, 09:59
Нетаняху поздрави Румен Радев за победата и встъпването в длъжност на новото българско правителство
Дата: 10/05, 09:451 Коментар
Лекар за края на обажданията до джипито: Поставени сме пред дилемата да бъдем хора или изпълнители на абсурдни наредби
Дата: 10/05, 09:381 Коментар
Проф. Чорбанов: Хантавирусът не е заплаха за масова епидемия, у нас трябва да се тревожим за морбили
Дата: 10/05, 09:251 Коментар