Снимка Pixabay
Шестима души, сред които популярният колумбийски певец Йейсон Хименес, загинаха при катастрофа на частен самолет в Централна Колумбия, предаде "Франс прес", позовавайки се на местните власти.
"Няма оцелели“, каза полковник Алваро Бело от гражданската авиация на страната пред радио "Каракол", цитирани от БТА.
Частният самолет се разби в района на летище Пайпа в департамента Бояка, малко след излитането си за Меделин, гласи съобщение на Министерството на транспорта на Колумбия.
Видеоклипове, разпространявани в социалните мрежи, показват как неуспелият да набере височина при излитане самолет се разбива с висока скорост в тревна площ в края на пистата и се възпламенява.Трийсет и четири годишният изпълнител Хименес е известен в Колумбия с песните си в традиционните мексикански стилове "ранчера" и "коридо", донесли му милиони слушания в социалните медии.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
За три дни: Два пъти осъдиха за кражби жена, която вече има 24 присъди
Дата: 23/01, 11:20
Кокичетата цъфнаха във Варна
Дата: 23/01, 11:16
Повече са водолюбивите птици у нас
Дата: 23/01, 11:13
Между 6 и 8% от туристите посещават варненските музеи
Дата: 23/01, 11:011 Коментар
Орбан: Европа иска войната в Украйна да продължи
Дата: 23/01, 10:572 Коментара