кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Жени Калканджиева гостува на Гала и двете се надпреварваха да ахкат и охкат, че годините летят и те не могат да повярват, как са минали цели десетилетия. Водещата на „На кафе” специално се беше и подготвила с архивни кадри, когато двете са разговаряли в предаването преди почти четвърт век.

Носталгията на Гала и Калканджиева неизбежно преля в коментар на днешното поколение млади момичета в България. Шефката на „Визаж” не беше никак благосклонна към тях и най-вече към тенденцията да се „обработват”.
„Ние затова ги търсим на 15, докато не са започнали да си обработват лицата. Не мога да разбера защо всички искат да имат еднакви нослета”, каза Жени Калканджиева. Тя допълни, че същата тенденция да се обработват, вече се налага и при момчетата.
Гала се съгласи с тази констатация, като добави, че в младите се усеща вулгарност, която тя не разбира.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Кола се заби в стълб в квартал "Чародейка"
Дата: 19/01, 00:44
Българин разгневи жители на "най-красивата улица в Англия"
Дата: 19/01, 00:31
Къде да наемете кола във Варна без кредитна карта
Дата: 19/01, 00:30
ЕС е единен срещу заплахите на Тръмп за Гренландия: Европа не може да бъде изнудвана
Дата: 19/01, 00:17
Тервел Замфиров спечели Световната купа по алпийски сноуборд
Дата: 19/01, 00:03