снимка: Пиксабей
Поп изпълнителят от Северна Македония Даниел Каймакоски е бил отвлечен рано тази сутрин пред нощен клуб с сръбската столица Белград, но по-късно е бил спасен от полицията. Това съобщи регионалната телевизия Ен 1, като се позовава на сръбските власти.
Двама заподозрени заплашили Каймакоски с нож и с огнестрелно оръжие в центъра на Белград, като го принудили да се качи в автомобил и му поискали пари. По-късно полицейски служители спрели колата край град Рума след преследване.
На Каймакоски е била оказана медицинска помощ за нараняванията, които са му били нанесени. Извършителите са избягали и все още са на свобода.
Прокуратурата в Белград е класифицирала случая като отвличане. От там заявиха, че разследването му продължава, предава БТА.
Според сръбски медии певецът е бил отвлечен, докато седял в автомобила си в развлекателния район Бетон Хала. Твърди се, че извършителите го завързали и му поискали 20 хиляди евро. При преследването автомобилът на похитителите се ударил в мантинела, след което те го изоставили и избягали пеша.
Каймакоски е популярен в бившето югославско пространство и е носител на наградата „MTV Best Adria Act“ за 2015 г.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
На 9 февруари рожден ден има Минчо Празников
Дата: 09/02, 03:00
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 09/02, 02:50
КУБ Корпорация предоставя отстъпки за покупка на жилища от спортисти по време на Зимната олимпиада
Дата: 09/02, 02:30
Весела Лечева: "Благодаря на Тервел, на семейството му, на треньорите
Дата: 09/02, 02:00
Адриана: Историята на 11-месечно бебе с чернодробна трансплантация
Дата: 09/02, 02:00