кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Близък роднина на един от обитаващите хижата край Петрохан, който не беше конкретно посочен, е казал пред полицията, че те са дълбоко разочаровани от развитието на организацията, нейната дейност и отношението на институциите към нея. Участниците в организацията са обсъждали, че смъртта е изход и са я коментирали. Това каза на брифинг началника на криминалната полиция към ГДНП Ангел Папалезов.
Той допълни, че по разкази на свидетели, групата е практикувала тибетски будизъм, като религиозните практики за били задължителни за всички, включително и за децата, които са посещавали курсовете им. Тези практики са продължавали с часове.
На брифинга на разследващите стана ясно, че основната версия е, че тримата в хижата са се самоубили, но се допуска и убийство и самоубийство. Експертизата показва, че смъртоносните рани са в главата, на места удобни да са извършени със собствените ръце на мъртвите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Зарков: БСП ще се бори за изграждане на справедлива държава
Дата: 01/03, 16:41
Много българи са блокирани на круизни кораби в Дубай
Дата: 01/03, 16:33
Времето във Варна в понеделник: От 0 до 9 градуса
Дата: 01/03, 16:29
Иран удари танкер от своя "сенчест" флот край бреговете на Оман
Дата: 01/03, 16:261 Коментар
Малена Замфирова с бронзово отличие от Световната купа по сноуборд
Дата: 01/03, 16:24