Снимка Булфото
Ръководството на Спартак Варна иска да задържи Николай Киров и за следващия сезон, но дали ще успее да го направи, ще зависи и от финансирането на клуба.
„Разговори с Киров ще водим след края на сезона, когато ще е ясно с какъв бюджет ще разполагаме и как ще се издържаме. Сега не мога да му предложа нищо, а и той и играчите са концентрирани изцяло върху предстоящите важни мачове“, заяви изпълнителният директор.
Киров пое „соколите“ през миналия октомври и въпреки финансовите проблеми, постигна много добри резултати, които позволиха на отбора да запази високото си класиране, което неизменно заема от началото на сезона.
В момента „соколите“ са на пето място и в плейофите във втората четворка ще имат шанс да се борят за участие в плейофа за Лига на конференциите.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Предлагат вдигане на таксите за Синя зона във Варна
Дата: 24/04, 12:35
Обмислят вечерен час в социалните мрежи за непълнолетните във Великобритания
Дата: 24/04, 12:35
На 61 години Брад Пит предложи брак
Дата: 24/04, 12:32
Хакери твърдят, че имат данните на над 100 000 души от сайт на АПИ
Дата: 24/04, 12:30
Катрин Деньов: Отседнах в хотел на мафията в България, фалшив шик, източноевропейски лукс за новобогаташи
Дата: 24/04, 12:28