Ученичка дойде с насинено око в клас, арестуваха майка й


Дата: 15/01, 14:35

Пиксабей

Жена е задържана за домашно насилие над детето си, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Разград.

Вчера около 9:30 ч. сутринта, директор на основно училище в Разград е подал сигнал, че 11-годишна ученичка се е явила в часовете с посинено око.

След проведена беседа в присъствие на инспектор от Детска педагогическа стая детето споделя, че на 9 януари вечерта му е нанесен побой от майка му, като това се случвало системно, отбелязаха от пресцентъра на ОД на МВР в Разград.

След проверка е установено, че в условията на домашно насилие е причинена лека телесна повреда на малолетното момиче.

По случая е започнато разследване за престъпление, а 35-годишната майка е задържана в Районното управление на Разград.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Заради ВиК ремонт променят маршрута на 3 автобусни линии във Варна
Дата: 14/03, 13:15

Служителите на психиатрията в Севлиево излизат на протест
Дата: 14/03, 13:02

Ройтерс: Тръмп е наредил военен план за завладяване на Панамския канал
Дата: 14/03, 13:001 Коментар

След 10 години ВКС сложи край на дело шамар срещу български журналист
Дата: 14/03, 12:58

Година и половина затвор за използване на чужда банкова карта
Дата: 14/03, 12:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия