Пиксабей
Петима души са били убити при стрелба в къща близо до Сиатъл и 15-годишно момче е задържано за това престъпление, съобщиха властите в щата Вашингтон, цитирани от Ройтерс, цитира БТА.
Убитите са три деца и двама възрастни. Момиче, което е живяло в къщата, е било ранено, се посочва в изявление на шерифския офис на окръг Кинг.
Към момента няма яснота дали всички замесени в случая са от едно и също семейство. Властите отбелязват, че все още се работи за изясняване на мотива за убийствата.
От шерифския департамент уточниха, че са получили множество сигнали по телефона за стрелба в къща във Фол Сити, на около 10 мили източно от Сиатъл.
Съсед, който е имал медицинска подготовка, е успял да окаже първа помощ, преди да пристигнат първите медици.
Заподозряното за престъплението момче е било настанено в центъра за задържане на непълнолетни в окръг Кинг и се очаква да се яви за първи път пред съда в следващите дни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00
Реал Мадрид с изявление след сбиването между Валверде и Чуамени
Дата: 07/05, 23:55
Връщат отменените състезания на Никола Цолов в календара
Дата: 07/05, 23:48
Министърът на външните работи на Северна Македония: Не сме готови за промяна на конституцията
Дата: 07/05, 23:41
Евтим Милошев е номиниран за министър на културата
Дата: 07/05, 23:35