кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Комедийното музикално трио Братя Мнагасариян обявиха завръщането си в „На кафе” по Нова телевизия. Силвестър Силвестров, Владислав Петров и Александър Сано съвсем скоро пускат новата си песен „Луксозни глупости”, след които ще последват още две.
Изпълнителите на „Бай Мангау” и „Тер'о рер'о” казаха също, че работят с Теди Москов по нова постановка, която ще е за вредата от образованието, културата и изкуството, която ще се играе от май. Затова те живеели в театъра, там спели и гледали да не излизат навън.
В характерния си шеговито-сериозен стил, Силвестър Силвестров заяви, че искат да пуснат новата си песен и по телевизиите. „Обаче ни дискриминират, защото нямаме специални продуценти, които са един-двама и не можело”, коментира той.
Сано пък заяви, че тримата са доставчици на добро настроение. Той обяви концерти в Софиа, Слевен и Хасково, които щели да бъдат мега турне, защото при Братя Мнгасариян всичко е мега.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Финансовият министър отвърна на президента за "новото начало на модела "Борисов""
Дата: 25/04, 14:42
Премахват дървета по пътя между селата Рударци и Кладница
Дата: 25/04, 14:30
Верижна катастрофа с 5 коли на „Цариградско шосе” в София
Дата: 25/04, 14:232 Коментара
Незабравими емоции за феновете на мача на футболните легенди от САЩ '94
Дата: 25/04, 14:12
Мъж загина при трудова злополука в каварненско село
Дата: 25/04, 14:03