Пиксабей
Полицията в Монтана работи по случай на домашно насилие с две пострадали деца. Според информацията 55-годишен баща ежедневно пребивал с дървен кол и тиган синовете си - на 9 и на 12 години. На 7 януари в „Закрила на детето“ е постъпил сигнал за причинена телесна повреда на 12-годишното момче, което имало синина на крака и оток на лявата ръка.
От показанията става ясно, че родителят системно нанасял побои над децата. Към момента те са настанени в Кризисен център към отдел „Закрила на детето“ в Монтана, предаде Нова.
Местопроизшествието - апартамент в ж.к. „Младост“, е посетено от служители на районното управление, Центъра за обществена подкрепа и Общностен център за деца и семейства „Зона ЗаКрила“. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Милена Милотинова е новият генерален директор на БНТ
Дата: 20/02, 12:44
Мъж преби съдържателя на хижа „Шадийца“ край Мадан
Дата: 20/02, 12:42
Оставиха в ареста мъжа, обвинен в опит за убийство на варненеца Васко Моржа
Дата: 20/02, 12:36
Журналист: Мисля, че Емил Дечев може да се справи като вътрешен министър
Дата: 20/02, 12:17