кадри Нова телевизия, bTV
редактор Веселин Златков
Нели, съпругата на Александър Сано се похвали в „На кафе” по Нова телевизия с дизайна на семейното жилище, който е нейно дело. Тя разходи екипа на Гала из целия апартамент, включително и в спалните - нейната и на мъжа ѝ, както и на дъщеря им.

Най-интересното, което е постигнала Нели Сано е да обедини в едно хол, кухня, работно пространство и домашно кино. Последното се е оказало доста сериозно предисвикателство, защото актьорът имал специално изискване.

Като професионалист, Александър Сано настоял между екрана и диваните, от които семейството гледа филми, да има 6 метра разстояние. Съпругата му доста впечатляващо се справила с това предизвикателство. Тя доста добре е оформила и съществуващите тръбопроводи и комуникационни възли, които заемат доста място, тъй като жилището е на последния етаж.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Доживотен затвор за убиеца на бившия японски премиер Шиндзо Абе
Дата: 21/01, 08:39
В област Добрич републиканските пътища са обработени и проходими при зимни условия
Дата: 21/01, 08:34
Богданов: ПП-ДБ е готова да говори с всеки за борба с корупцията и силна България
Дата: 21/01, 08:281 Коментар
Електрически проблем наложи самолетът на Тръмп да се върне
Дата: 21/01, 08:211 Коментар
Защо сънуваме: от древни вярвания до съвременна невронаука
Дата: 21/01, 08:20