Енгибаров: Добруджа и Спартак ще се спасят


09/04/2026, 11:54

Снимка: Петел

Енгибар Енгибаров призна, че очаква настоящият и бившият му клуб да се спасят от изпадане от елита.

„Надавам се, че Добруджа и Спартак Варна ще оцелеят, а кой ще го направи с бараж, ще покажат резултатите. Мисля обаче, че и двата отбора заслужават да останат в групата на майсторите“, заяви спортният директор на добричлии.

„Смятам, че Добруджа се развива по възходяща линия напролет. Играхме добре и срещу ЦСКА в София, а после го направихме и срещу Левски. В никакъв случай не заслужавахме да загубим от лидера, дори можехме и да спечелим. Наясно сме обаче, че тепърва предстоят най-важните мачове за нас“, допълни той.

Енгибаров разкри още какво ще изпита в петък, когато стъпи на стадион „Спартак“ и ще бъде негов съперник.

„В Спартак винаги се чувствам у дома си. Все пак в този отбор ми започна кариерата, а впоследствие съм му бил треньор и спортен директор. Така че е нормално да имам сантименти към Спартак, но в петък за 90 минути те ще останат на заден план, тъй като в момента съм в Добруджа и съм фокусиран единствено върху работата си в клуба“, каза още Енги.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ВАС остави без уважение искането на БНБ за прекратяване на делото на Андрей Гюров
Дата: 09/04, 13:58

Тежка катастрофа със загинал на Подбалканския път край Долно съхране
Дата: 09/04, 13:50

Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 09/04, 13:50

Кристина Белчева: Аз не знам как се живее без него, България се прощава с великия Михаил Белчев
Дата: 09/04, 13:33

Илин Димитров: губим туристи не заради липса на дадености, а заради липса на държава
Дата: 09/04, 13:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия