Георги Илиев откровен: „Нямаше фаул срещу мен при изравнителния гол“!


03/11/2013, 17:56

Капитанът на „Черно море“ Георги Илиев направи нещо невиждано в българския футбол. Пред журналисти след мача с ЦСКА той бе откровен и призна, че не е имало нарушение на Валентин Илиев срещу него за фаула, от който падна изравнителния гол на Симеон Райков.

„Ще бъда честен с вас и ще ви кажа, че нямаше нарушение срещу мен. Иначе се радвам, че победихме един страхотен ЦСКА. Показахме характер и воля, но на наш терен сме длъжни да демонстрираме и повечко футболни умения към тези компоненти“, заяви Илиев.

Халфът призна, че не е в оптимално състояние, тъй като е направил едва 3-4 пълноценни тренировки, но е решил да изиграе докрая мача с ЦСКА.

„Хубаво е, че проведохме някои тактически атаки, бяхме дисиплинирани и организирани. Имаме сили и потенциал за влизане в седмицата, но още предстоят много мачове. А защо не и да постигнем пък нещо повече“, каза още националът.

Влезлият като резерва Тодор Паланков изрази задоволство от трите точки.

„Стана добре, че ги взехме срещу много силен съперник, но сега трябва да се възстановим възможно най-бързо, защото в сряда ни чака тежък турнирен мач с Ботев (Пловдив). Ние не разделяме първенството от купата. Играем на два фронта и двете надпревари са приоритетни за нас“, добави Тошко.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Феновете на ЦСКА от Сектор "Г": Нека се борим заедно докрай така, както само ние можем
Дата: 22/08, 14:10

Откриха останки от дрон на плажа между Албена и Кранево
Дата: 22/08, 14:01

Почина актрисата Емилия Топалова
Дата: 22/08, 13:58

Президентът: Писах на Силяновска за Ива Михайлова, отговор нямам
Дата: 22/08, 13:531 Коментар

Откриха тялото на Стояна Стефанова
Дата: 22/08, 13:451 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия