Кадър Фб
$100 000 награда за информация, която да помогне за намирането на изчезналото дете и младеж с Ивайло Калушев обяви човекът паяк Иван Кристоф, пише „Труд news”.
Той обяви че дарява и три скутера от италианската марка „Garelli“, на онези които помогнат със сведения за движението на Калушев, Николай Златков и 15-годишното момче.
„Шокиран съм, че в 21 век, в света на технологиите, една супер добре оборудвана паравоенна агенция с последните модели на скъпа техника и с дарени пари за въздушно видеонаблюдение, нямат бекъп система на наземното и въздушно видеонаблюдение, а и не са се презастраховали, та лидера им да не си опази“, написа във Фейсбук Иван Кристоф.
Попитан какво мисли за случая „Петрохан“ той каза: „Става въпрос за много пари! Това са едни хора, които за много кратко време решиха и изкараха много пари.“
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Новият шеф на БСП: Радев не ни е търсил, не вярвам и да го направи
Дата: 08/02, 19:20
Ботьо Ботев: Необичайната ситуация е, че заличаваш следите вътре, а отвън оставаш труповете на показ
Дата: 08/02, 19:171 Коментар
Тервел Замфиров след медала в Кортина: Чувствам се благословен
Дата: 08/02, 19:12
Пратиха български шофьор зад решетките в Гърция
Дата: 08/02, 19:12
Черно море привлече четирима таланти на Спартак
Дата: 08/02, 19:08