МВР: Не се стряскайте от въоръжените патрули с кучета по празниците


Дата: 21/12, 13:14

кадър bTV

У нас по време на коледните и новогодишните празници традиционно мерките за сигурност са засилени, предаде bTV.

Екипи на жандермерията, въоръжени с дългоцевно оръжие и кучета, патрулират около големи търговски обекти, коледни базари, централната градска част, гари и автогари.

От МВР са категорични, че въоръжените екипи не трябва да притесняват гражданите, напротив, те са там заради тяхната сигурност, допълват от вътрешното министерство.

Освен по местата, където се очакват струпвания на хора, проверки ще има и по пътищата, където ще се следи за каране в нетрезво състояние или с неподходящи за зимни условия гуми.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 8 март дами продават цветя и украшения, за да съберат пари за ремонт на църква
Дата: 08/03, 08:00

Затварят за движение няколко улици във Варна заради градското дерби
Дата: 08/03, 07:50

Слънчев и топъл уикенд
Дата: 08/03, 07:40

Външно с предупреждение за пътуванията към Италия днес
Дата: 08/03, 07:30

Днес е Тодоровден
Дата: 08/03, 07:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия