Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
Топ стратегът от сезон 5 Мартин-Елвиса ще се завърне на свещената Арена за ново предизвикателство.
Ще успее ли той да завоюва място в "Игри на волята" All Stars, ще разберем тази вечер от 20:00 по NOVA.
Брoнзoвият медaлист oт петия сезoн нa екстремнoтo риaлити ще учaствa в зрелищен кaстинг двубoй, кoйтo мoже дa му oсигури мястo сред звездните учaстници в All Stars сезoнa нa предaвaнетo. Срещу него е четирикрaтния републикaнски шaмпиoн пo лекa aтлетикa Любoслaв Петрoв.
Двамата се пускат в борба, като залогът е на Храбрите. Ако те познаят изхода от нея, ще излязат сити на следващия пеждуплеменен двубой, ако не – то Силните и Дръзките, ще имат предимство, поясни водещия Димо.
Мартин Николов - Елвиса е от София. Бизнесмен и собственик на едни от най-големите заведения в България. Завършил е “Международни отношения” във Великобритания и “Право” в УНСС. Един от най-добрите български покер играчи. Става популярен в медиите с връзката си с певицата Емануела, която е и причината да се запише в “Игри на волята”. Има две дъщери - Мария-Никол и Каролин.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Станимир Стоилов: Положението в нашата армия не е оптимистично
Дата: 06/05, 18:26
Пътник от заразения с хантавирус круизен кораб: Забраниха ни да слизаме, чакаме в открито море
Дата: 06/05, 18:18
Хиляди потърсиха изцеление в лечебен извор край Момчилград
Дата: 06/05, 18:14
Над 120 хиляди автомобила се връщат тази вечер в София
Дата: 06/05, 18:00