Наказание за 37-годишен столичанин, опитал да открадне надуваем каяк


Дата: 08/01, 15:02

Снимка: Булфото

По силата на постигнато между страните и одобрено в съдебна зала споразумение, Районният съд във Варна наложи на 37-годишен мъж от София условно наказание – лишаване от свобода за 3 месеца, чието изпълнение се отлага с изпитателен срок от 3 години. Подсъдимият се призна за виновен по повдигнатото му обвинение в това, че през лятото - на 12 юли миналата година, във Варна опитал да открадне едноместен надуваем каяк с размери 2.5 м. на 0.80 метра, съобщават от Районен съд - Варна. 

Столичанинът забелязал раздутия каяк в двор на частен имот и на момента му хрумнало да го открадне и продаде след това. Той прескочил оградата на съседен парцел, като през телената мрежа, разделяща двата двора, издърпал надуваемия каяк, прехвърлил го на улицата и отново прескочил оградата.

В този момент собственикът на лодката забелязал случващото се, веднага излязъл навън и подгонил подсъдимия, при което той се спънал и пуснал каяка. Извиканият по сигнал на мястото полицейски екип задържал извършителя. 

37-годишният мъж е с чисто съдебно минало. Той приема да заплати направените по делото разноски. Съдебният акт е окончателен. 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Полицията издирва 17-годишната Елена от Бургас
Дата: 20/02, 18:23

“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 20/02, 18:20

Летище София въвежда ограничения заради военните учения на НАТО
Дата: 20/02, 18:17

Правосъдният министър поиска ВСС да избере нов и.ф. главен прокурор
Дата: 20/02, 18:09

Прекратиха делото за предсрочното освобождаване от затвора на Брендо
Дата: 20/02, 18:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия