Снимка: Булфото
Старши треньорът на Бенфика Жозе Моуриньо коментира уволнението на Рубен Аморим от Манчестър Юнайтед, като подчерта, че само неговият сънародник може да даде оценка на случилото се.
„Познавам добре кариерата си в Манчестър Юнайтед и знам причината за моето напускане. Но когато си тръгна от един клуб, аз затварям вратата, или те я затварят пред мен, и се опитвам да не коментирам случилото се. Една врата се затваря, друга се отваря. Историята си остава, цифрите също, медалите се прибират у дома и с това всичко приключва“, заяви Моуриньо, допълва Спортал.
Португалският специалист, който беше начело на „червените дяволи“ между 2016 и 2018 г., добави: „Това, което се случи с Рубен през тази година и половина, може да бъде анализирано единствено от самия него. Едва след това той ще разкаже за ситуацията от своята гледна точка".
Ръководството на "червените дяволи" уволни Аморим вчера, а сред вариантите за временен настанвик на тима са Оле Гунар Солскяер и Майкъл Карик.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха нигериец, представил фалшив документ пред служител на софийското летище
Дата: 13/01, 14:53
Борисов: Васил Терзиев трябва да остане кмет на София като пример какво могат ПП и ДБ
Дата: 13/01, 14:47
Слави Трифонов: По цели нощи не мога да спя и гледам тик ток, затова реших и аз да създам акаунт
Дата: 13/01, 14:411 Коментар
Нараства броят на отсъстващите ученици поради болест в община Балчик
Дата: 13/01, 14:41
"Възраждане" предлага да бъдат премахнати хартиените бюлетини
Дата: 13/01, 14:251 Коментар