Снимки: Булфото
Спартак Варна спечели с 2:1 срещу втородивизионния Миньор Перник в последната си контрола преди подновяването на българското първенство по футбол. Двубоят бе проведен на стадион "Локомотив" в морската столица.
Спартак вкара по един гол в двете полувремена. В 40-ата минута Петър Принджев даде преднина на "соколите", а Алешандре Да Силва бе точен в 71-та минута, отбелязва БТА.

В първия си мач от пролетния дял на шампионата "соколите" ще срещнат градския съперник Черно море на стадион "Тича". Двубоят е насрочен за 12:30 ч. на 7 февруари, като Спартак влиза в него на 12-о място със 17 точки и 16 по-малко от четвъртия Черно море.
„Соколите“ демонстрираха добра организация и дадоха ясен знак, че са готови за старт на пролетният полусезон. Отборът завършва подготовката с увереност, добра игра и поглед, насочен към официалните битки, които предстоят, написаха във фейсбук страницата си от клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бившият вицепремиер Цветлин Йовчев: Преекспонира се ролята на МВР в изборния процес
Дата: 01/02, 10:20
10-15 сантиметра сняг по планинските проходи
Дата: 01/02, 10:10
Семеен ресторант в Бургас прави отстъпки, ако не ползваш телефона си в заведението
Дата: 01/02, 10:00
В 10:30 започва финалът при мъжете на Australian Open
Дата: 01/02, 09:50
RADIOPLAY MEDIA организира мащабно бизнес парти с подкрепата на КУБ
Дата: 01/02, 09:50