Снимка: Булфото
Един от основните играчи на Спартак Варна взе решение за бъдещето си. Антонио Вутов обяви, че ще играе за „соколите“ поне до лятото. Той е признал това пред фенове на отбора по време на контролата с дубъла на ЦСКА 1948 в Несебър.
Вутов бе един от най-важните играчи на „соколите“ през есента, а в момента е и най-скъпия им такъв. Според реномирания германски уебсайт Transfermarkt неговата цена в момента е 600 000 евро.
Футболистът бе свързван с трансфер в наши и чужди клубове, но наскоро изпълнителният директор Иван Кирилов обяви, че не смята да го продаава, а сега и самият Вутов слага край на спекулациите.
През първия дял в първенството Антонио направи страхотен дует в атака с Ахмед Ахмедов, а сега след продажбата на тарана, от Вутов се очаква да продължава за създава проблеми на защитите на съперниците заедно с Ивей Ромееш и новото попълнение Димитър Митков.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
100 нови работни места обяви "Кауфланд" в нов хипермаркет: Плащане до минута и "бебе пакет"
Дата: 05/03, 22:11
Интер би с лекота Фейенорд в първи мач от 1/8-финалите в ШЛ
Дата: 05/03, 22:10
Забраняват Тему от 20 март за милиони клиенти
Дата: 05/03, 22:05
Пожар горя в постройка в двора на столично училище
Дата: 05/03, 22:02
Предупредиха всички домакини за яйцата с двоен жълтък
Дата: 05/03, 22:00