Кадър Нова тв
Илиян Петров Игнатов става известен с прякора си Дракона и с това, че почти 16 години е личен шофьор на Димитър Маринов – Пищова.
Пред "Уикенд" той разказе непозната част от живота на култовия образ.
"Хубавият спомен. Той пари нямаше. Казваше: „Човек като има приятели, има и пари" Примерно, ние сме в Бургас Двамата оставаме при един човек и той ни поема хотела, ресторанта.
През последните години той живееше на морето в Слънчев бряг. Даваха му пари доста хора – и собственици на магазини, на складове. С тези средства организираше конкурси.
Самотата го смачкваше. Много ревеше на турските сериали, които гледаше вечерно време. Яд ме е, че не съм записвал тези сълзи. Плачеше като дете. Иначе се правеше на велик: „Аз туй, туй, туй".
Плачеше за всеки свой приятел, отишъл си от този свят. Ходеше на гробовете, почистваше ги. Той вярваше в отвъдното, в божията справедливост и че Бог всичко вижда.", казва той.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Откриха ново решение за ставите
Дата: 18/11, 16:10
Дарение с мисия: „Сърце за двама“ подкрепя Центъра по репродуктивно здраве към Клиника НОВА
Дата: 18/11, 16:10
Обрат с коледните добавки към пенсиите
Дата: 18/11, 16:08
Азис: Сбогом, Десислава!
Дата: 18/11, 16:04
Небето се отваря на 19 ноември
Дата: 18/11, 16:02