БСК против "Български пощи" да са ексклузивен посредник за пенсионните фондове


Дата: 18/02, 11:19

Булфото

Българската стопанска камара официално се обяви против предложението "Български пощи" да изпълнява и функциите на ексклузивен посредник при избор и промяна на пенсионен фонд. Това предложение беше  внесено от ГЕРБ-СДС между първо и второ четене на проекта за промени в Кодекса за социално осигуряване.

Измененията ще бъдат обсъдени на днешното заседание на парламентарната социална комисия, предаде БНР.

Според работодателската организация предложените промени целят пренасочване на финансов ресурс към конкретно държавно предприятие. Затова от Камарата призовават народните представители да оттеглят предложенията в частта им за "Български пощи".

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бербатов към Гонзо: Формулирай въпросите си правилно, за да разбере държавата проблемите ти
Дата: 01/03, 21:08

Протест срещу скока на цените на водата: Това прилича на безумно крадене
Дата: 01/03, 21:07

Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 21:00

Арсенал подчини Челси
Дата: 01/03, 20:55

Трифонов: Излъчвахме „Хъшове“ от мазе, цялата власт, начело с Иван Костов, беше срещу нас. Сега е почти същото
Дата: 01/03, 20:332 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия