Явор Дачков посегна и на Лили Иванова: Как я нарече


02/11/2024, 22:19

Кадър Фб

Явор Дачков посича наред световни величия, които идват в България, с коментарите си във Фейсбук.

За Ед Шийрън, Адел и Тейлър Суифт той каза: "Безлични гласове, които се харесват толкова повече, колкото са по- незабележими."

За Бочели даде определение "Същинско изтезание, разплакан садизъм като мафията".

Никой обаче не предполагаше, че Дачков ще посегне и на великата Лили Иванова.

Ето какво написа той във Фейсбук:

"Лили Иванова е българската карикатура на американската мечта за успех и българското суеверие за здраве и живот. Бездарна среда и изтезание за музикалното ухо. Кошмар за вкуса и копнежа по дълбочини и красота. Българщина в амбалажна социалистическа хартия. Гласът на Лили Иванова (с изключение на ранния ѝ период, когато имитираше Рита Павоне) е мъчение за музиката и радост за социалистическата мярка. За мен е перманентен кошмар от детството като дежурните бургии от съседите следобяд, но май така и ще си умра

Започнаха коментарите:

Може ли да сте по-конкретен? Като човек с по-култивиран музикален вкус от средностатистическия и любител-пианист какво мислите не само за гласа й, но и за музиката, текстовете и аранжиментите? На какво се дължи музикалното й дълголетие от около 60 години?

Маняк, всичките ти коментари на артисти без оглед на артиста са сякаш плод на продължителен и болезнен запек

продължавай с превъзходната работа"

Оп, минутка за Яворкизми.

Сакън да не го изтриете на сутринта! 

 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Предложение за брак в Гербовата зала: Доброволците Тодор и Добринка в гвардейски отряд се сгодиха пред президента
Дата: 06/05, 15:11

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 15:10

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 15:10

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 15:10

Северна Корея заличава идеята за обединение с Южна Корея с промяна в конституцията
Дата: 06/05, 15:03

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия