Снимка: Булфото
Колеги от други партии искат оставката на Терзиев, а аз мисля, че той трябва да стои докрай, за да се види какво означава да управляват "Продължаваме промяната" (ПП) и "Да, България" (ДБ). Той трябва да стои като пример какво могат ПП и ДБ, каза лидерът на ГЕРБ-СДС Бойко Борисов в живо излъчване, предавано във фейсбук, от Стара Загора.
Всеки ден софиянци да разбират за какво са гласували, допълни Борисов. Той каза още, че в Столичния общински съвет от ГЕРБ подкрепят "структурите на кмета" и повишаването на цените за паркиране, за да няма Терзиев оправдания.
Борисов припомни, че когато е започнала кризата с отпадъците в столицата, министърът на правосъдието в оставка Георги Георгиев е изпратил затворници, за да помагат в почистването, но впоследствие Терзиев е казал, че няма нужда от повече помощ. В момента виждате какво е положението, допълни Борисов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Експерт за споразумението ЕС-Меркосур: Земеделието ще бъде пренесено в жертва
Дата: 13/01, 18:401 Коментар
Нилсен: Гренландия избира Дания пред САЩ
Дата: 13/01, 18:26
Почина олимпийски медалист в сноуборда
Дата: 13/01, 18:20
Две земетресения разтърсиха района на италианския град Равена
Дата: 13/01, 18:13
Шефът на КЗК: Установихме тежки дезинформации в селското стопанство
Дата: 13/01, 18:073 Коментара