Издирват 84-годишната Елка от Плевен, в неизвестност от 17 юли


23/07/2026, 11:44

снимка: ОДМВР - Плевен

Полицията в Плевен издирва 84-годишната Елка Иванова Върбанова. Тя е с постоянен и настоящ адрес в Плевен, съобщават от на официалния си сайт от пресцентъра на Областната дирекция на МВР. Жената е напуснала наследствен имот в село Гривица на 17 юли 2026 година и до настоящия момент е в неизвестност.

Елка Върбанова е с ръст 154 см., със слабо телосложение, овално лице, къса бяла коса, зелени очи. Била е облечена с черен панталон, блуза с къс ръкав на цветя с черна основа, кафява грейка без ръкав, обута с черни маратонки. Излязла е от дома си пеш, без документи за самоличност – лична карта и без мобилен телефон, които са намерени в къщата, предаде БТА.

От полицията умоляват гражданите, които имат информация за местонахождението на жената, да се обадят на телефон 064-864-201 или в най-близкото управление на МВР като анонимността им е гарантирана.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Опозицията призова за увеличение на ученическите стипендии в бюджета
Дата: 23/07, 21:22

Катастрофа на кръстовището на бул. "Цар Освободител" и "Ген. Колев" във Варна
Дата: 23/07, 21:15

Моторист пострада тежко при катастрофа във Варна
Дата: 23/07, 21:12

Задържаха извършителя на смъртоносното нападение в банката в Регенсбург
Дата: 23/07, 21:06

ЦСКА измъкна равен в Баку
Дата: 23/07, 20:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия