Снимка: Фейсбук, Фратрия
Варненският Фратрия е сред отборите във Втора лига, които ще бъдат на лагер в Турция. От 27-и януари до 6-и февруари фратрийци ще се подготвят в Алания, където ще изиграят три контроли. Засега е уредена само една от тях – срещу украинския Черноморец Одеса.
Иначе Фратрия започва зимна подготовка на 5-и януари. Първата проверка е на 11-и януари срещу украинския Черноморец Одеса. След това следват спаринги със Спартак Варна на 18-и и Несебър – 25-и. За 8 февруари се търси противник.
След като тимът на Фратрия бе напуснат от вратаря Георги Китанов и халфа Васил Андони, треньорът Васил Петров обяви, че приоритет в селекцията е привличането на нов страж, ляв бек и крило.
„За нас няма значение дали новите попълнения ще са чужденци и българи. Важното е да са перспективни и бързи играчи, и да мислят бързо на терена“, каза Петров.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп спря "Гласът на Америка" за пръв път от 1942 година
Дата: 17/03, 02:00
Новооткрит 3D колаген задвижва ставите
Дата: 17/03, 02:00
Детето чудо в женския тенис пренаписа историята
Дата: 17/03, 01:30
Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 17/03, 01:10
Три поредни дни в Хасково чупят температурни рекорди
Дата: 17/03, 01:03