Бургаски моторист избухна срещу контрольорка, на баджа си била полугола


06/11/2013, 10:15

Млад моралист от Бургас обяви война на живот и смърт срещу билбордове и реклами, които показват разголени женски тела. Протестиращият се е подписал с името Петър Танев и е изпратил гневно писмо до омбудсмана на морския град Татьо Атанасов.

To e придруженo с цял фотоалбум, съобщава "Стандарт".

Приложените фотоси са направени в различни точки на града и показват порнографски, според Танев, реклами.

Свидетели сме на масова деморализация, която осакатява най-вече подрастващите, деморализация, която извращава обществения морал до степен, в която вече няма такъв.

Петър Танев се жалва също и от кондукторка в градския транспорт, чиито имена е записал и старателно е приложил в писмото си.

Възмутила го снимката на баджа й, която според него била полугола.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 16:10

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 16:10

„Прогресивна България“ представи внесените промени в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 16:00

Мощни бури удариха Североизточна България
Дата: 12/05, 15:53

Рут Колева: Да подкрепим Дара и да покажем, че можем да стоим зад наш артист, когато излиза пред света
Дата: 12/05, 15:521 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия