снимка: Община Варна
100 кашона с основни хранителни продукти бяха дарени на социални услуги на територията на община Варна. Инициативата е реализирана с подкрепата на частна фирма и на служители на дирекция „Социални дейности“. Дарението включва продукти от първа необходимост – боб, леща, ориз, брашно, консерви, макаронени изделия, както и традиционните козунаци.
Хранителните продукти са разпределени между различни социални услуги, сред които Дом за стари хора „Гергана“, наблюдавани и защитени жилища, Комплекс за социални услуги за деца и семейства, Комплекс за социални услуги за деца и младежи, както и Центрове за настаняване от семеен тип. Инициативата има за цел да подпомогне потребителите на социални услуги, като осигури допълнителна подкрепа и внимание в ежедневието им, съобщават от общинската пресслужба.
Община Варна изказва благодарност към дарителите, включили се в кампанията, за проявената съпричастност и социална ангажираност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ройтерс: Проруският бивш президент Румен Радев печели изборите в България
Дата: 19/04, 20:17
Разпределение по мандати: Радев може да направи мнозинство само с "Възраждане" или с БСП
Дата: 19/04, 20:10
Победителят Румен Радев с първи думи
Дата: 19/04, 20:02
Екзитпол на Алфа Рисърч и Мяра: 6 партии влизат в парламента
Дата: 19/04, 20:00