Снимка: Булфото
Очаквам или вицепрезидентът Йотова да се извини, или президентът да оттегли указа си указа си за свикване на Народното събрание. Друга страна вече няма. Това е моята позиция, съвсем добронамерена, позовавайки се на фактите и на изказванията им. Това каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов на Националното съвещание на партията в София, съобщава Новини.бг
Във форума участват областните координатори на ГЕРБ, новоизбраните народни представители и кметовете на общини, избрани с листата на ГЕРБ.
По време на Националното съвещание ще бъдат обсъдени резултатите от парламентарните избори и ще бъдат очертани линиите за действия на ГЕРБ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 24 август 1891 г. Томас Едисон патентова кинокамерата
Дата: 24/08, 04:00
Рожден ден има Паоло Куелю
Дата: 24/08, 03:00
Повишаването на въглеродния диоксид в атмосферата стимулира растежа на тревите в африканските савани
Дата: 24/08, 02:00
Евродепутатът Рафаел Глюксман обяви кандидатурата си за президент на Франция
Дата: 24/08, 01:30