Киселова: Още не съм наказала никого, но денят ще е дълъг


Дата: 20/03, 14:44

кадър Народно събрание

редактор Веселин Златков

Председателят на Народното събрание доц. Наталия Киселова се видя в чудо, след като беше обвинена, че не налага наказания на депутатите за обиди към колегите им. Причина за това стана острият тон на дебата по избор на нов конституционен съдия от квотата на парламента. Конкретният повод беше пък това, че Тошко Йорданов от ИТН нарече Ивайло Мирчев от ПП-ДБ „зелка”.

Киселова направи поредна забележка, но колегите на Мирчев поискаха по-строга санкция. Председателката обаче обясни, че ако гони депутати от заседанието за груб език, може банките да оредеят преди най-важното гласуване - приемането на бюджета на второ гласуване.

„Още не съм наказала никого, но денят ще е дълъг”, коментира от трибуната председателката на парламента. Наред с всичко останало, доц. Киселова имаше сериозен проблем да въвежда ред в задните редове на залата, където депутати от различни групи си говореха шумно, очевидно без да слушат изобщо изказванията на колегите си.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Ирландия отново обърна България и остави "лъвовете" в Лига В
Дата: 23/03, 23:53

Пеевски: Министърът на спорта незабавно да освободи ръководството на Българския спортен тотализатор
Дата: 23/03, 23:42

Кола блъсна младеж на пешеходна пътека в Благоевград
Дата: 23/03, 23:27

Пеевски след гафа с тотото: Оставка на ръководството
Дата: 23/03, 23:19

Сблъсъци между протестиращи и полиция: Фойерверки, сълзотворен газ, лютив спрей в Истанбул
Дата: 23/03, 23:141 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия