МВР опроверга твърденията за искани оставки на разследващите "Петрохан"


Дата: 20/02, 23:25

Кадър Булфото

Министерство на вътрешните работи (МВР) излезе с официална позиция във връзка с медийни запитвания относно твърдения за поискани оставки от новия служебен вътрешен министър Емил Дечев на служители, работещи по досъдебните производства "Петрохан" и "Околчица".

От ведомството уточняват, че още в първото си изявление след встъпването в длъжност Дечев е заявил, че приоритетно ще бъде направен преглед на работата на служителите на МВР по двата случая.

Според съобщението, на следващ етап могат да бъдат формулирани изводи и оценки относно конкретните действия на ангажираните служители.

От МВР категорично подчертават, че твърденията за искане на "оставки" на работещите по двете досъдебни производства не отговарят на истината.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



САЩ се похвали с нов потопен плавателен съд, този път в Тихия океан
Дата: 21/02, 13:58

Прокурорската асоциация се разграничи от Владимир Николов след обвинения срещу Сарафов
Дата: 21/02, 13:50

Бивш стопанин на хижа "Петрохан": Да, има тунел под хижа "Петрохан"
Дата: 21/02, 13:45

Служебнитят енергиен министър Трайков: Част от потребителите с високи сметки за ток ще бъдат компенсирани
Дата: 21/02, 13:43

Преля река Хасковска, екипи на КОРЗ пристигат на мястото
Дата: 21/02, 13:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия