Температурни рекорди в много български градове


Дата: 08/01, 14:57

Пиксабей

На нетипично топло за януари време се радват в Кнежа, Свищов, Велико Търново и в Ахтопол. Термометрите отчитат 20 градуса и слънце към 14.00 часа днес.

Пролетни са максималните температури и в района на Враца и Монтана, в Североизточна България и Дунавската равнина, както и във Варна, където градусите показват приятните 18 над нулата. В София е около 11-12 градуса.

Синоптиците от НИМХ са категорични, че предимно слънчевото време ще се задържи в по-голямата част от страната като такова ще преобладава и в четвъртък. В същото време сайтът Meteo Bulgaria припомня, че през 2017 година на днешния ден в Кюстендил са измерени минус 26 градуса.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп с подробности за новите преговори с Украйна
Дата: 16/03, 01:30

Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 16/03, 01:30

Loren Networks: Нашата система Mondis Energy открива до 60% от всички повреди в електропреносната мрежа и намаля разходите
Дата: 16/03, 01:20

16 март 1521 г. — Фернандо Магелан пристига на Филипините
Дата: 16/03, 01:07

Метео Балканс: Дъжд, гръмотевици, градушки, силен вятър и дори сняг в неделя
Дата: 16/03, 00:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия