Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
Добър вечер от Варна, която е облачна в този момент. По всичко личи, че новата седмица ще започне с облачно и малко по-динамично време, съобщи синоптикът на Нова телевизия Николай Василковски, който води прогнозата от последните етажи на хотел „Черно море“.
Очаква се и в понеделник облачността да остане значителна, почти в цялата страна, с известни разкъсвания около и преди обяд в някои източни райони в западна България. Следобед ще има кратки локални пролетни дъждове. Температурите ще продължат да се повишават с усилването на югозападния вятър, който носи по-топло време.
Заради това очакваме в понеделник следобед термометрите да показват между 19 и цели 24 градуса, съобщи той.
Очаква се първата половина на последната пълна седмица на месец март да бъде с облачно време. Валежи обаче ще има съвсем локално в отделни части на западна България. До средата те ще са сравнително кратки и не с особено значителни количества.
По-сериозна валежна обстановка обаче се очертава във втората половина на тази предстояща седмица. Ще има и гръмотевична активност на моменти, каза още Василковски, като съобщи и важната новина, че в края на другата седмица ще преместим стрелките на часовника с един час напред и така ще преминем към лятното часово време.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Как да виждаме по-добре?
Дата: 26/03, 18:20
Тръмп: Не ми харесва да го казвам така, но ще се наложи да поемем собствеността над Гренландия
Дата: 26/03, 18:181 Коментар
Макрон покани Росен Желязков на среща, посветена на мира в Украйна
Дата: 26/03, 18:13
Андрей Райчев: У нас ще стане като в Сърбия
Дата: 26/03, 18:10
Испанска туристка е загинала след падане от стена край „Испанските стъпала“
Дата: 26/03, 18:07