снимка: МС
След призовка за обвиняем бившият служебен министър на енергетиката Владимир Малинов не се е явил в българския офис на Европрокуратурата. Това научи Nova от свои източници. Днес той е бил призован за привличането му като обвиняем, но адвокатът му е депозирал заявление, че клиентът му е в болница.
По неофициална информация призовката на Малинов е по делото на Европрокуратурата у нас, известно като "Чирен". През лятото от прокуратурата на Лаура Кьовеши обявиха, че водят разследване на възможни измами при възлагането на обществени поръчки, свързани с финансиран от ЕС проект за разширяване на подземното газово хранилище.
След края на служебното правителство „Главчев“ 2 Малинов отново се върна на стария си пост - изпълнителен директор на Упрaвителния съвет на държавната „Булгартрансгаз“.
Очаквайте подробности!
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Парламентът избра Симеон Дянков за председател на Фискалния съвет
Дата: 27/03, 14:23
Пеевски ще сезира прокуратурата за твърденията на българския европрокурор Теодора Георгиева
Дата: 27/03, 14:16
Пролетта дойде – време е да се погрижим за градината си
Дата: 27/03, 14:10
Безплатни консултации с детски онкохематолог - доц. д-р Тунч Фъшгън в София на 4.04.25 г.
Дата: 27/03, 14:10
Трагедия край бреговете на Египет: Туристическа подводница с над 40 души на борда потъна, има жертви
Дата: 27/03, 14:04