кадър Нова телевизия
Продължава търсенето на майката на известната американска телевизионна водеща Савана Гътри. Властите смятат, че 84-годишната жена е отвлечена. Голям екип на ФБР беше в имота ѝ в град Тусон, след като снощи е получено ново съобщение от евентуалните похитители, това предаде Нова телевизия.
Преди 3 дни беше получено искане за откуп за Нанси Гътри. В него имаше два крайни срока – 5-и или 9-и февруари. Не беше обявено публично какво искат и заплашват да направят похитителите. Разследването се бави от множество искания за откуп в криптовалути, за които властите смятат, че не са от похитителите, а опит за измама.
Случаят предизвика голям отзвук в Съединените щати. Савана Гътри, която трябваше да е водеща на предаванията от Олимпийските игри, не е на екран.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Йотова ще проведе консултации с АПС, МЕЧ и "Величие"
Дата: 10/02, 08:37
Неизвестен подпалвач всява паника в столичен квартал
Дата: 10/02, 08:21
Глобиха Черно море и Спартак след дербито
Дата: 10/02, 08:19
След бруталното нападение с нож във Варна: Нападателят е задържан, няма данни за психично разтройство
Дата: 10/02, 08:17
Киселова: Премиерът ще е ясен в сряда или четвъртък
Дата: 10/02, 07:561 Коментар