Булфото
ГЕРБ–СДС стартира разговори за обсъждане на съвместни политически действия в рамките на 51-вото Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на коалицията, предаде Nova. Срещите започват в сряда. В 8:30 ч. представители на ГЕРБ-СДС ще седнат на масата за преговори с „БСП – Обединена левица“, а в 9:30 ч. - с „Има такъв народ“. Разговорите ще се проведат в Народното събрание.
От страна на ГЕРБ–СДС срещите ще води председателят на партията Бойко Борисов, заедно с Рая Назарян, Томислав Дончев и Росен Желязков.
В понеделник лидерът на ГЕРБ предложи формула за коалиционно правителство. "Може да се направи правителство без Пеевски и Доган, без МЕЧ и без "Възраждане", защото сме от много различни идеологически семейства. ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ, БСП и ИТН могат да съставят кабинет, макар това да изглежда изключително сложно. Ще поканим само тези формации на разговори. Възможна е ротационна смяна на председател на НС в рамките на споразумение за коалиция", заяви той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Временно променят организацията на движение в участъци от АМ „Хемус“ в Софийска област на 25 и 27 август
Дата: 23/08, 22:13
Православието: Богомилството е ерес
Дата: 23/08, 22:066 Коментара
В Кюстендил искат да се завърши започнатия преди 50 години язовир
Дата: 23/08, 21:55
Септември нанесе първа загуба на ЦСКА 1948 в Първа лига
Дата: 23/08, 21:45
Украйна очаква ЕС да ѝ отпусне 30 милиарда евро за укрепване на отбраната
Дата: 23/08, 21:20