Кадър тв 7/8
Депутатът от "Има такъв народ" (ИТН) Тошко Йорданов, който наскоро се завърна като телевизионен водещ в телевизията на Слави Трифонов, обяви голяма новина в ефира на 7/8 в понеделник вечерта.
Йорданов съобщи, че от 6 януари телевизията на Слави Трифонов става безплатна и може да бъде гледана от всички без такса. Това ще е възможно в интернет, пише Блиц.
"От утре (бел. авт. вторник) в 12 часа сайтът на 7/8 ТВ става свободен за следващите три месеца. Където и да се намирате, колкото и да е часът при вас и когато си поискате, ще можете да гледате цялата продукция на 7/8 ТВ.
Като е хубаво да гледате политическите предавания, за да знаете какво става в държавата", обяви в ефир Йорданов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 15/01, 06:10
Атанас Славов ПП-ДБ: Другата седмица ще има протест, свързан със съдебната система
Дата: 15/01, 06:00
Край на сковаността в ставите
Дата: 15/01, 05:53
Политологът Милен Любенов: Протестите ще продължат в следващите месеци
Дата: 15/01, 05:00