Кадър ФБ, читател на Петел
"Поредни и най-сърдечни "благодарности" на Община Варна за положените "грижи" по унищожаване и на малкото направено за облагородяване на заобикалящата ни градската среда", пише гражданин от "Чайка".
"След инвестиране на значително количество лични пари, труд и време за ремонт на тротоара пред блока ни някакви варвари наети от Община Варна тотално разрушиха всичко граденото с години!
Плочки, тротоар, озеляване, градинки всичко мина под багера.", посочва той.

"Става въпрос за Чайка 52, вход А. Всичко пред входа е ремонтирано изцяло с лични пари на живущите във входа защото от Общината преди години ми писаха, че това било наш ангажимент на собствениците", посочва той в социалната мрежа.
От общината са обяснили, че ще слагат ново осветление, но живущите посочват, че това не е било нужно, тъй като е имало лампи, макар и стари.
Те се надяват щетите да бъдат поправени скоро.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
7 украинци са задържани в Унгария с два камиона с 35 млн. евро и 9 кг злато
Дата: 06/03, 13:11
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 06/03, 13:00
Първата годинка – увереност, самостоятелност и ново начало
Дата: 06/03, 12:59
Великобритания спира студентските визи за четири държави
Дата: 06/03, 12:56
Гърция помага на противовъздушната отбрана на България с батарея "Пейтриът" и изтребители F-16
Дата: 06/03, 12:513 Коментара