Коледни вълшебства: Пекари участваха в конкурс за джинджифилови къщички


Дата: 16/12, 00:56

Кадър Нова ТВ

Десетки пекари се включиха в превърналия се в традиция конкурс за джинджифилови къщички в Стокхолм. Надпреварата се организира от музея ArkDes. Тазгодишната тема, около която се обединиха сладкарите, беше „Завръщане”.

Свободната интерпретация на мотото доведе до голямо разнообразие в украсата на джинджифиловите къщички. Едни бяха с традиционно покритие от бонбони и глазура, а други изобразяваха шоколадовата фабрика на Уили Уонка. Имаше дори и интерпретация на концерт на „Оейзис” – британската рок група, която обяви, че ще се събере отново за турне догодина, информира Нова ТВ.

За това коя е най-красивата джинджифилова къщичка  - думата имаха посетителите на музея. А те избраха за победител изключително детайлно изработената шоколадова фабрика на Уили Уонка.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 17/03, 03:20

На 17 март е роден Кърт Ръсел
Дата: 17/03, 03:00

Тръмп спря "Гласът на Америка" за пръв път от 1942 година
Дата: 17/03, 02:001 Коментар

Новооткрит 3D колаген задвижва ставите
Дата: 17/03, 02:00

Детето чудо в женския тенис пренаписа историята
Дата: 17/03, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия