Снимка: Булфото
Държавният глава Румен Радев изразява съболезнования на близките и колегите на спортния журналист и коментатор Петър Василев, съобщават от прессекретариата на президента. Прощаваме се с едно от емблематичните имена на българската спортна журналистика.
Безупречната преценка, интелект и непринуден изказ на Петър Василев бяха високо ценени от хилядите зрители пред малкия екран, посочва президентът.
Той допълва, че като знаково лице и доайен в спортната редакция на Българската национална телевизия Петър Василев се е превърнал в достоен пример за поколения млади журналисти, благодарение на високия си професионализъм и безпристрастно отношение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Зам.-кмет на Варна: МБАЛ "Св. Анна" трябва да може да привлича млади лекари
Дата: 20/02, 17:18
МРРБ започва прием на заявления за вписване в Регистъра на професионалните домоуправители
Дата: 20/02, 17:13
В Гюргево разкриха четирима, сред които и българин, замесени в нелегална миграция
Дата: 20/02, 17:09
Осигуряват над 1,5 млн. евро за пътя "Аспарухово – Галата" и тръбопровода на дъното на Варненското езеро
Дата: 20/02, 16:52
Времето във Варна в събота: Застудява и ще вали
Дата: 20/02, 16:51