Публикуваха за пръв път снимка на папата в болничната му стая


Дата: 16/03, 22:52

кадър: pexels.com

Ватиканът днес публикува първата снимка на папа Франциск в болницата,  след като 88-годишният понтифик започна лечение на двойна пневмония, предаде Ройтерс.

Папата беше приет в римската болница "Джемили"  на 14 февруари с тежка респираторна инфекция. Светият престол съобщи, че медиците продължават лечението с респираторна физиотерапия и физиотерапия за подвижността. Откакто беше приет в "Джемили", папата не се е появявал на публични места.

На снимката Франциск е заснет откъм гърба , докато е седнал в параклиса на болницата, предава БТА.   Ватиканът заяви, че папата е отслужил меса с други свещеници в параклиса в неделя.

Папата, който е получавал кислород през целия си болничен престой, на снимката изглежда, че диша самостоятелно.

 

Снимката ТУК

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Нови пет самолета цистерни кацат на летището в София
Дата: 01/03, 10:10

Али Лариджани: Целта на САЩ и Израел е Иран да се разпадне и да бъде разграбен
Дата: 01/03, 09:55

Гюров: Ако сте в държава, която няма български консул, потърсете помощ от консулските служби на друга държава от ЕС
Дата: 01/03, 09:46

Бащата на Сияна влиза в политиката, ще участва в изборите
Дата: 01/03, 09:361 Коментар

Николай Младенов: Ситуацията в Абу Даби остава сериозна, но сме добре
Дата: 01/03, 09:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия