Снимка: "Възраждане" - Варна
Около 50 души от квартал "Аспарухово" се събраха днес пред сградата на Община Варна, минути преди началото на сесията на Общинския съвет. Те настояват да се сложи край на презастрояването в района и подчертаха, че "Фанагория" заслужава подкрепа след пожара в конната база.
Протестиращите присъстват и в зала "Пленарна", където се провежда първото заседание на Общинския съвет за годината, посочва Радио Варна.
От политическа партия "Възраждане" информираха, че е внесено предложението за изграждане на паметник на конете, загинали в огъня.
Заседанието на ОбС-Варна все още не е започнало, в момента текат дебатите.
Очаквайте подробности!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Перник: повече избор за работа от новата година
Дата: 29/01, 19:30
Хората все още плащат със стотинки и искат ресто в левове
Дата: 29/01, 19:24
"Обнови Европа": В България виждаме липса на независимост на правосъдието и неразрешени случаи на корупция на най-високо равнище
Дата: 29/01, 19:211 Коментар
Заради обилните валежи няколко язовира в област Благоевград преливат
Дата: 29/01, 19:15
Захари Карабашлиев: Делфините се връщат, това е най-обнадеждаващото - за целия си живот във Варна не бях виждал на централния плаж
Дата: 29/01, 19:09