Снимка Пиксабей
Трагедия е станала в германски град.
Мъж беше застрелян снощи в германския град Васенберг, в западната част на страната, а заподозреният все още е на свобода, заяви пред ДПА говорителка на местната полиция.
Тя уточни, че не съществува заплаха за обществеността. Според първите постъпили информации предполагаемият стрелец е излязъл от автомобил малко преди 20:00 ч. местно време вчера (21:00 ч. бълг. вр.) и е застрелял мъж пред къща в града в германската провинция Северен Рейн-Вестфалия.
След това нападателят е избягал с автомобила, в който се предполага, че го е чакал негов съучастник, информира полицията, пише БТА.
Властите обявиха широкомащабна издирвателна операция, в която бе включен и хеликоптер, допълни полицейската говорителка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ало измамници наеха "муле" чрез обява, взеха 7300 евро от жена в Брезник
Дата: 18/05, 12:14
Евровизия ще струва по-малко от едни избори на България
Дата: 18/05, 12:10
Политическите кабинети в правителствата и на Радев, и на Желязков с по 34 съветници
Дата: 18/05, 12:00
Цените на храните в Гърция се покачват за трети пореден месец
Дата: 18/05, 11:54
Проф. Стоянович за Дара: Да направи максимално бързо, каквото може, защото ще я забравят като ланския сняг
Дата: 18/05, 11:48