Преподавател на 48 години е падналият от висок етаж на Американският университет


Дата: 05/03, 11:46

Кадър Стойчо Бозуков, Уикипедия

Мъж е починал след падане от високите етажи на сградата на Американския университет в България, която се намира в централната част на Благоевград, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Сигналът е подаден около 9:00 часа тази сутрин, посочиха още от пресцентъра на вътрешното министерство.

На място са пристигнали полиция и линейка. Мъжът е загинал на място. Според непотвърдена информация той е паднал от офис на последния етаж на сградата. 

Починалият е преподавател в Американския университет, съобщава struma.bg. Той е на 48 години. Не е ясно дали е паднал или скочил умишлено.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тази вечер още 290 български граждани се завърнаха от Близкия изток
Дата: 05/03, 20:06

Христанов за случая "Петрохан": Районът там се охранява от няколко институции, пази се и от Гранична полиция, за да е имало засилена незаконна дейност
Дата: 05/03, 19:57

Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 05/03, 19:50

Тръмп: Трябва да участвам в избора на следващия върховен лидер на Иран
Дата: 05/03, 19:46

НАТО: Свалената вчера иранска балистична ракета действително е била насочена към Турция
Дата: 05/03, 19:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия