Кадър Фб
Голяма газова бутилка с пита за отопление, от която изтичала газ, е причината за смъртта на издирваните повече от 24 часа, 18-годишна Илияна Котакова от Благоевград и Алекс Христов /19 г/, от благоевградското село Рилци.
Снощи около 19. 15 часа те бяха намерени мъртви в квартира на улица "Николай Петрини" 40, в областния център, пише Струма.
Източници на Struma. com съобщиха, че при влизането на полицията в квартирата, в стаята е било невъзможно да се диша, огледът установил, че пита за отопление е била монтирана към голяма туристическа бутилка, питата е изгаснала, но от маркуча на бутилката бавно е изтичала газта, така двамата са издъхнали от задушаване в съня си. Категорично се отхърлят съмнения за външна намеса или употреба на забранени вещества.
Нелеп инцидент, погубил двама влюбени младежи. Алекс и Илияна били гаджета от съвсем скоро. Вечерта, преди близките им да загубят връзка с тях, те били в село Рилци, заявили, че отиват на дискотека и отишли в квартирата, която била на приятел на момчето. Цял ден вчера нямало връзка с тях. Сутринта близките на Илияна подали сигнал в полицията с искане тя да бъде обявена за издирване и полицията да се включи в търсенето.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Правосъдният министър назначи проверки във „Фонд затворно дело“
Дата: 05/03, 16:20
Екшън в парламента: Изгониха депутатка от "Възраждане"
Дата: 05/03, 16:19
Кабинетът предлага Борислав Божинов за председател на Комисията за защита на личните данни
Дата: 05/03, 16:07
Само сърбите живеят по-кратко от българите в Европа
Дата: 05/03, 16:05