снимка: АПИ, архив
От 19:40 часа пътят София-Монтана през прохода Петрохан в Стара планина е блокиран и затворен заради паднало на платното голямо дърво, съобщи за БТА дежурният в Областното пътно управление в Монтана.
В момента екип спасители от Монтана реже и премахва дървото, след което пътят отново ще бъде отворен. Към този час в прохода духа силен вятър, но все още не вали сняг, пътят е на асфалт и е напълно проходим.
Падналото дърво е близо до върха от северната част на планината, в област Монтана. От двете страни на проблемния участък има колони от автомобили. Движението през прохода, който е най-късият път от столицата към областите Монтана и Видин, в момента е интензивно заради предстоящите почивни дни, обявиха от пътното управление в Монтана.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Германия и Франция обещаха да продължат да предоставят военна помощ на Украйна
Дата: 19/03, 06:001 Коментар
Новооткрит 3D колаген задвижва ставите
Дата: 19/03, 05:40
Психиатърът д-р Любомир Канов: Крим ще бъде загубен за Украйна
Дата: 19/03, 05:00
Става на 70
Дата: 19/03, 04:00
До 10 градуса в сряда
Дата: 19/03, 04:00