Кадър Youtube
Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви снощи, че страната му е "унищожила" иранската ядрена програма и програмата за балистични ракети по време на ударите срещу Ислямската република, предаде "Франс прес", цитирана от БТА.
"Успяхме да унищожим ядрената програма и ракетната програма на Иран", заяви той в телевизионно обръщение в момент, когато в Исламабад се провеждат преговори между Вашингтон и Техеран.
"Войната срещу Техеран отслаби и иранските лидери и техните регионални съюзници", добави той. "Те искаха да ни задушат, а сега ние ги задушаваме. Те ни заплашваха с унищожение, а сега се борят за оцеляването си", подчерта Нетаняху.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Великобритания планира промяна на отношенията с ЕС
Дата: 13/04, 07:08
Вместо "Добър ден": Според християнската традиция 40 дни след Великден се поздравяваме с "Христос воскресе"
Дата: 13/04, 07:00
Днес по Черноморието ще е предимно слънчево
Дата: 13/04, 06:00
Николай Попов, лидер на Сияние: Искаме правова държава, не едноминутно мълчание и куртоазни съболезнования
Дата: 13/04, 05:20
Спортът по телевизията в понеделник 13 април
Дата: 13/04, 05:00