Хърватският премиер е в болница


Дата: 15/03, 14:16

снимка Булфото/архив

Хърватският премиер Андрей Пленкович е бил приет вчера вечерта в болница в Загреб за сърдечна операция вследствие на доброкачествено нарушение на сърдечния ритъм (аритмия), която е била предварително планирана и е преминала гладко, съобщи правителството днес, предаде БТА.

"Съобщаваме ви, че вчера вечерта министър-председателят постъпи в Клиниката за сърдечни и кръвоносни заболявания в Загреб заради доброкачествено нарушение на сърдечния ритъм. Операцията е планира предварително и премина по най-добрия начин", съобщи правителственият говорител Марко Милич в съобщение, предоставено на агенция ХИНА.

По неофициална информация на ХИНА хоспитализацията трябва да трае 24 часа и днес се очаква премиерът да бъде изписан за домашно лечение.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Зографски с историческо постижение: първи подиум в Световната купа по ски скок
Дата: 06/03, 18:52

Гражданка за случка на варненско кръстовище: Добрите хора все още са навсякъде около нас
Дата: 06/03, 18:35

Френският самолетоносач "Шарл де Гол" навлезе в Средиземно море
Дата: 06/03, 18:20

Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 06/03, 18:20

Козметика за бебе: какво трябва да знае всеки родител
Дата: 06/03, 18:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия